Man (34) doodgeschoten in Rotterdam-Delfshaven

Bij een schietpartij aan de Indrapoerastraat in Rotterdam-Delfshaven is donderdagmiddag rond 17.00 uur een 34-jarige man uit Capelle aan den IJssel om het leven gekomen. Hulpdiensten rukten massaal uit, maar hulp mocht niet meer baten. Het slachtoffer overleed ter plaatse aan zijn verwondingen in een portiek.

 

Volgens de eerste informatie zou de vermoedelijke schutter na het incident aan de passagierszijde van een zwarte auto zijn ingestapt. Het voertuig reed vervolgens met hoge snelheid weg. De politie is op zoek naar ten minste twee verdachten en sluit niet uit dat meerdere personen bij de schietpartij betrokken zijn.

 

Aan het schietincident zou een woordenwisseling zijn voorafgegaan. Forensisch rechercheurs hebben tot diep in de nacht sporenonderzoek verricht. Daarbij werden meerdere kogelhulzen op straat veiliggesteld.