De douane heeft afgelopen nacht samen met de politie twee vermoedelijk uithalers aangehouden in de Rotterdamse Waalhaven. Beveiligers van een containerbedrijf hadden via de camerabewaking gezien dan er personen over het hek waren geklommen. Hierop hebben agenten het terrein omsingeld in afwachting van het Team Bijzondere Bijstand (TBB) van de douane.
Met behulp van hun diensthond werd in een koelcontainer al snel een 28-jarige man uit Zoetermeer aangetroffen. Niet veel later werd ook een 17-jarige jongen uit Rotterdam op het haventerrein aangehouden. Beide zijn aangehouden op het vermoeden van uithalen.
Op het moment dat de beveiligers de mannen over het hek zagen klimmen waren deze in het bezit van een zwarte sporttas, deze is niet meer aangetroffen. Onduidelijk is nog of er verdovende middelen op het haventerrein zijn aangetroffen.
Het Team Bijzondere Bijstand (TBB) van de douane wist met hun diensthond afgelopen nacht twee vermoedelijke uithalers aan te houden in de Rotterdamse haven. Een van hen, een 28-jairge man uit Zoetermeer, had zich verstopt in een koelcontainer.
Lees meer:https://t.co/CiAvzruzHO pic.twitter.com/R6r0SzfsNt
— Joey Bremer (@010fotograaf) July 31, 2025




